Biznes

Volta, więcej niż pub!

Pub Volta to wyjątkowe miejsce na warszawskiej Białołęce. Lokal już od czternastu lat oferuje mieszkańcom stolicy pyszne, domowe potrawy i przekąski, a także szeroki wybór piw z beczki, piw butelkowych oraz innych napoi alkoholowych. Wystrój miejsca zachowany jest w ciepłej, przytulnej aranżacji, wypełnionej ciekawymi, starymi eksponatami. Wyjątkowego charakter nadają temu miejscu drewniane meble i kominek , a także zadbana, pełna zieleni okolica. Volta to pub w Warszawie, w którym nie tylko serwowane jest dobre piwo i przekąski. W tym miejscu transmitowane są również najbardziej emocjonujące wydarzenia sportowe oraz są organizowane imprezy okolicznościowe.

Pub z wyjątkowym klimatem na warszawskiej Białołęce.

Volta, jako lokal zaliczający się do kategorii gastropubu, oferuje dania kuchni polskiej. W tym tradycyjne zupy, rozmaite dania główne, zarówno mączne, mięsne, jak i rybne, a także dania z grilla. Jak na pub przystało, karta menu lokalu jest również bogata w wybór piw z beczki i butelkowych oraz innych napitków alkoholowych. Nie brakuje również przekąsek idealnych na piwne popołudnia, typu paluszki, orzeszki, czy też chipsy. Pub Volta w Warszawie stawia na jakość i świeżość produktów. Wszystkie potrawy są przyrządzane na bieżąco przez doświadczoną obsługę kuchni według sprawdzonych, staropolskich przepisów. Swojski klimat i pyszne, tradycyjne jedzenie sprawia, że można się w tym miejscu poczuć, jak u siebie. Co, ważne jest to lokal przyjazny pupilom i odpowiednio do nich przystosowany. Można zatem śmiało odwiedzać Voltę ze swoim pieskim. Wychodząc naprzeciw gościom, w pubie proponowane są rozmaite promocje, a niektóre z nich na dobre wpisały się już w tradycję lokalu.

Należą do nich, chociażby piwne środy, czy motocyklowe piątki. To również miejsce integrujące kibiców piłki nożnej, którzy mogą w lokalu wspólnie przeżywać sportowe emocje. Wszytko, dzięki temu, że lokal został wyposażony w wielki ekran, rzutnik jakości HD oraz telewizor, na których transmitowane są mecze.

Imprezy okolicznościowe na najwyższym poziomie!

Pub Volta w Warszawie na Białołęce, dzięki posiadaniu sporej przestrzeni i profesjonalnej kuchni, posiada również ofertę organizacji imprez typu chrzest i komunia, a także urodziny, imieniny, rocznice i tym podobne. Takie przyjęcia są organizowane dla maksymalnie trzydziestu osób, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta i preferencje kulinarne. Tuż obok lokalu, do dyspozycji najmłodszych gości znajduje się plac zabaw. Wybór pubu Volta na organizację imprezy okolicznościowej to gwarancja pysznych i sytych posiłków dla wszystkich gości, profesjonalnej obsługi i przyjaznej, rodzinnej atmosfery. Cała obsługa restauracji dba, by świętowane w tym lokalu wydarzenia mogły być, jak najlepiej wspominane.

Polecamy również: http://www.pubvolta.pl/